התקשרו עכשיו: 052-750-7505

כאשר אנו מגיעים למיקום שיש בו בעיות כמו נזילה מצנרת המים או הביוב, אנו בוחרים מהו המכשור המתאים ביותר כדי לעלות על הבעיה הנקודתית ולבצע תיקון פנים צנרת.

גילוי התקלה בצנרת

הפעולה הראשונה היא הפעלת המצלמה התרמית לאורך כל הקיר כדי לראות על הצג את התמונה. בהתאם לכך אנו מבינים שיש חור, או שקיים נתק בין החיבורים של שני חלקי הצנרת עקב שחיקה של המחבר ביניהם. בהתאם לסוג התקלה ולמיקומה, אנחנו מתכננים את הפתרון הנכון ביותר שיפתור את הבעיה באופן מוחלט.

תיקון פנים צנרת עם אפוקסי

תיקון ללא הרס

יש שתי דרכים עיקריות לביצוע פעולות של תיקון פנים צנרת לעצירת הנזילה בצנרת וזאת ללא הרס. הדרכים החדשות הללו מבוססות על בלונים אשר אוטמים את קווי הביוב, קווי המים או המרזבים. או לחלופין פעילות באמצעות צינור פנימי טלאים אשר אוטמים את החור מתוך החלק הפנימי של הצנרת.  

תיקוני צנרת בעבר

בעבר כאשר הייתה נזילה על הקיר, אי אפשר היה לדעת באיזה מיקום יש לבצע תיקון פנים צנרת ולכן היה צורך לגלות את הצנרת לכל אורכה כדי לעלות על התקלה הנקודתית. עקב כך שברו את הקיר ובדקו באופן ידני היכן קיימת תקלה. בהתאם לכך חתכו את הצנרת משני צידי החור ולאחר מכן חברו מקטע צנרת חדש במקום החלק שהוצא. נדרשו שני חיבורים מהודקים כדי לוודא שהצנרת סגורה כיאות וכל המים יעברו רק בתוך התוואי. לאחר מכן בנו מחדש את קטע הקיר, צבעו אותו והחזירו את המצב לקדמותו.

היום כבר אין צורך לבצע את כל התהליכים הפיזיים הללו בעת תיקון פנים צנרת כיוון שהם גוזלים זמן, כוחות וכסף ויש אפשרות לעבוד בשיטות הרבה יותר מתקדמות וחסכוניות.

תיקון בשיטת הטלאים

יש לנו מכשור מיוחד אשר מסוגל לבצע תיקון פנים צנרת על ידי כניסת רובוט קטן פנימה, האפשרות היא לתקן בדרך זו צנרת בכמה קטנים, החל משני צול ועד 12 צול, בצנרת אשר הותקנה בקו ישר או בקו בעל זוויות.

הטלאים הם בדי פיברגלס העשויים באופן צפוף ביותר  ולכן הרובוט מדביק טלאי זה בנקודה הקריטית. מתווסף לכך דבק סיליקט ולאחר שמנפחים את החומר הוא נדבק למקום הבעייתי. לאחר הייבוש מוציאים את האוויר ונותר טלאי שמבצע אטימה מקסימלית על החור. לאור זאת החור כבר לא קיים והמים זורמים בחופשיות ואין יותר נזילה. לאור איכותו הגבוהה של חומר זה, האיטום נשאר שם פרק זמן ארוך.

תיקון בשיטת הצנרת הפנימית

שיטה נוספת היא שינוע של צינור פנימי על ידי הרובוט, הצינור יוצר שכבה פנימית של צינור חדש הבנוי מסיבי זכוכית אשר מכסה לחלוטין את הרובד הפנימי של הצינור. החדרת הצינור מתבצעת באמצעות פעולה של ניפוח הבלון וכך באמצעות לחץ אוויר גבוה הצינור החדש מוצמד לצינור הישן ויותר שכבה חדשה ואטומה לחלוטין. כאשר מיקומו של הצינור החדש מקובע, אפשר לשלוף את הרובוט.

לאורכן של כל הפעולות הללו, אנו רואים באופן מדויק מה קורה בעת תיקון פנים צנרת דקה אחר דקה. הרובוט מקבל את הפקודות המתאימות ופועל על פיהן.

שיטות חדשות לשירות הלקוח

הלקוחות מרוצים מאד כאשר אנו מבצעים פעולות בשיטת אל הרס וזאת כיוון שזה חוסך את כל הבלגן הגדול של שיפוץ בבית, הלכלוך, שבירת הקירות והעובדה שנשברת השגרה והשיפוץ נמשך לפחות שבוע או שבועיים. באופציה של אל הרס, עבודת הרובוט מסתיימת תוך כמה שעות או לכל היותר יום עבודה אחד.

 

052-750-7505