התקשרו עכשיו: 052-750-7505

איתור ותיקון נזילות מים כאשר יש נזילה מצנרת המים בבית או בכל מקום אחר, זהו נושא שיש לטפל בו במהירות וללא דיחוי. ברוב המקרים קוראים לאינסטלטור מקצועי כדי שיגיע לאבחן את הבעיה ולטפל במקור הנזילה.

צילום תרמי לאיתור נזילות
צילום תרמי לאיתור נזילות

איתור ותיקון נזילות באמצעות טכנולוגיה חדשנית

רוב האינסטלטורים מכירים את המכשור החדש אשר משרת אותם ומאפשר להם לבצע את העבודות בפרקי זמן קצרים יותר וביעילות הרבה יותר גדולה. בהתאם לסוג הלקוחות שיש להם בדרך כלל, השרברבים בוחרים את סוגי המכשירים שנחוצים להם וקונים אותם. מדובר במכשירים מתקדמים ומדויקים ברמת המידע שהם מעבירים על הצג. בדרך זו קל לשרברבים להסיק מסקנות מקצועיות ולקבוע את דרכי הפעולה הנכונות, בהתאם לכל סיטואציה.

איתור נזילה עם מצלמה תרמית
איתור נזילה עם מצלמה תרמית

מכשירי הבדיקה הקיימים לאיתור ותיקון נזילות

המכשירים השימושיים ביותר עבור איתור ותיקון נזילות הם מצלמה תרמית אשר מזהה את המקומות שיש בהם ריכוז נרחב של לחות, הדבר מעיד על כך שזו הנקודה שיש בה נזילה. קיים גם מאתר נזילות מים אשר סורק את כל השטח מתחת למרצפות או מאחורי הקירות וכך מגלה את הנקודה הקריטית שיש לטפל בה.

איתור נזילות במצלמה טרמית
איתור נזילות במצלמה טרמית

היתרון של המכשירים החדשניים באיתור נזילות ותיקונם

בזכות השימוש במכשירים הללו, פעולת השיפוץ במסגרת איתור ותיקון נזילות, הופכת להיות קצרה כיוון ששוברים קטע קטן של הקיר בלבד. אופציה נוספת היא שימוש במכשיר פנימי אשר אוטם את הצנרת בחלקה הפנימי ולכן אין כל צורך לבצע שיפוץ משמעותי בתוך הבית.

איתור נזילות מים במצלמה טרמית
איתור נזילות מים במצלמה טרמית
052-750-7505